Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid teenuste arendamise, veebilehe liikluse analüüsi ning reklaamide sihtimise jaoks. Tutvu küpsiste kasutamise tingimustega läbi nende lehekülgede. Jätkates veebilehe sirvimist nõustud küpsiste kasutamisega.

Customer service (Open on weekdays from 9 to 17)
SSL Secured
in Estonian
Kodit.io team

Meist

Kodit.io teenuse eesmärk on pakkuda lihtsaimat ja kiireimat võimalust oma kodu müümiseks. Kodit.io teenust pakub Soome ettevõte Homerun Technologies Oy. Meie kinnisvaraandmebaas on automatiseeritud ja põhineb algorütmidel, mis muudab kodude ostu- ja müügiprotsessi märkimisväärselt lihtsamaks.

Meie väärtused

Usaldusväärsus ja läbipaistvus

Vastutuse võtmine

Kasv ja pidev areng

Meeskond

Martti Suomela

Head of Real Estate

martti@kodit.io +358 50 5210225

Nico Rotstein, PhD (AI, CS)

CTO

nico@kodit.io +358 40 6670705

Thandia Pomar Zurita

COO

thandia@kodit.io +358 45 6057720

Tuure Parkkinen

Business Development Director

tuure@kodit.io +358 50 5318115

Evgenii "Eugene" Girshov

Chief Architect

eugene@kodit.io +358 40 7104131

Henri Rujala

Real Estate Data Trainee

henri@kodit.io +358 45 3513709

Taneli Vähäkangas

Senior Data Plumber

taneli@kodit.io

Larissa Leite

Machine Professor

larissa@kodit.io

Ville Mäki

Head of Product

ville@kodit.io +358 50 4629898

Kristian Aalto

Finance Assistant

kristian@kodit.io +358 40 0246767
Riikka Roitomaa

Riikka Roitomaa

Office Assistant

riikka@kodit.io +358 40 1523494

Riku Korhonen

Head of Real Estate Development

riku@kodit.io +358 50 4326991

Yasmin Forbes

Acquisition Director

yasmin@kodit.io +358 40 1285138

Toni Leskinen

Sales Director

toni@kodit.io +358 40 1285108

Jori Mykrä

Acquisition Specialist

jori@kodit.io +358 40 8412475

Michael "Mikki" Kaspi

Real Estate Specialist

mikki@kodit.io +358 40 0605307

Nea Neuvonen

Real Estate Specialist

nea@kodit.io +358 40 8228120

Hannamari Raivio

Real Estate Specialist

hannamari@kodit.io +358 40 0605706
Susanna Haapalainen

Susanna Haapalainen

Real Estate Specialist Trainee

susanna@kodit.io +358 40 5423809
Nina Ruohonen

Nina Ruohonen

Real Estate Specialist Trainee

nina@kodit.io +358 40 6277167

Vabad töökohad

We’re looking for great colleagues. Join the leading European instant home buyer.

Partnerid