Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid teenuste arendamise, veebilehe liikluse analüüsi ning reklaamide sihtimise jaoks. Tutvu küpsiste kasutamise tingimustega läbi nende lehekülgede. Jätkates veebilehe sirvimist nõustud küpsiste kasutamisega.

Customer service (Open on weekdays from 9 to 17)
SSL Secured
in Estonian
Kodit.io team

Meist

Kodit.io teenuse eesmärk on pakkuda lihtsaimat ja kiireimat võimalust oma kodu müümiseks. Kodit.io teenust pakub Soome ettevõte Homerun Technologies Oy. Meie kinnisvaraandmebaas on automatiseeritud ja põhineb algorütmidel, mis muudab kodude ostu- ja müügiprotsessi märkimisväärselt lihtsamaks.

Meie väärtused

Usaldusväärsus ja läbipaistvus

Vastutuse võtmine

Kasv ja pidev areng

Kus me töötame?

Ostame ja müüme kortereid nendes linnades

Soome

  • Helsinki
  • Vantaa
  • Espoo
  • Kauniainen
  • Tampere
  • Turku

Eesti

  • Tallinn
Map

Meeskond

Martti Suomela

Head of Real Estate

martti@kodit.io +358 50 5210225

Nico Rotstein, PhD (AI, CS)

CTO

nico@kodit.io +358 40 6670705

Thandia Pomar Zurita

COO

thandia@kodit.io +358 45 6057720

Evgenii "Eugene" Girshov

Chief Architect

eugene@kodit.io

Henri Rujala

Real Estate Data Trainee

henri@kodit.io +358 45 3513709

Taneli Vähäkangas

Senior Data Plumber

taneli@kodit.io

Larissa Leite

Machine Professor

larissa@kodit.io

Ville Mäki

Head of Product

ville@kodit.io +358 50 4629898

Binh Tran

Frontend Developer

binh@kodit.io

Kristian Aalto

Finance Assistant

kristian@kodit.io

Toni Leskinen

Sales Director

toni@kodit.io +358 40 1285108

Katariina Suvisaari-Kallio

Sales Manager

katariina@kodit.io +358 40 5088463

Fabian Mårtenson

Head of Real Estate Development

fabian@kodit.io +358 40 0246767

Yasmin Forbes

Acquisition Director

yasmin@kodit.io +358 40 1285138

Jori Mykrä

Acquisition Specialist

jori@kodit.io +358 40 8412475

Michael "Mikki" Kaspi

Real Estate Specialist

mikki@kodit.io +358 40 0605307

Nea Neuvonen

Real Estate Specialist

nea@kodit.io +358 40 8228120

Hannamari Raivio

Real Estate Specialist

hannamari@kodit.io +358 40 0605706
Susanna Haapalainen

Susanna Haapalainen

Real Estate Specialist Trainee

susanna@kodit.io +358 40 5423809
Nina Ruohonen

Nina Ruohonen

Real Estate Specialist Trainee

nina@kodit.io +358 40 6277167

Vabad töökohad

We’re looking for great colleagues. Join the leading European instant home buyer.

Partnerid