Kodit.io team


Meist

Kodit.io teenuse eesmärk on pakkuda lihtsaimat ja kiireimat võimalust oma kodu müümiseks. Kodit.io teenust pakub Soome ettevõte Homerun Technologies Oy. Meie kinnisvaraandmebaas on automatiseeritud ja põhineb algorütmidel, mis muudab kodude ostu- ja müügiprotsessi märkimisväärselt lihtsamaks.


Meie väärtused



Usaldusväärsus ja läbipaistvus


Vastutuse võtmine


Kasv ja pidev areng


Meeskond

Martti Suomela

Head of Real Estate
martti@kodit.io
+358 50 5210225

Nico Rotstein, PhD (AI, CS)

CTO
nico@kodit.io
+358 40 6670705

Thandia Pomar Zurita

COO
thandia@kodit.io
+358 45 6057720

Evgenii "Eugene" Girshov

Chief Architect
eugene@kodit.io
+358 40 7104131

Riku Korhonen

Head of Real Estate Development
riku@kodit.io
+358 50 4326991

Toni Leskinen

Real Estate Specialist
toni@kodit.io
+358 40 1285108

Yasmin Forbes

Real Estate Specialist
yasmin@kodit.io
+358 40 1285138

Kristian Aalto

Finance Assistant
kristian@kodit.io
+358 40 0246767

Jori Mykrä

Acquisition Specialist
jori@kodit.io
+358 40 8412475

Henri Rujala

Real Estate Data Trainee
henri@kodit.io
+358 45 3513709

Tuure Parkkinen

Business Development Director
tuure@kodit.io
+358 50 5318115

Riikka Roitomaa

Office Assistant
riikka@kodit.io
+358 40 1523494

Taneli Vähäkangas

Senior Data Plumber
taneli@kodit.io

Michael "Mikki" Kaspi

Real Estate Specialist
mikki@kodit.io
+358 40 0605307

Larissa Leite

Machine Professor
larissa@kodit.io


Partnerid