Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid teenuste arendamise, veebilehe liikluse analüüsi ning reklaamide sihtimise jaoks. Tutvu küpsiste kasutamise tingimustega läbi nende lehekülgede. Jätkates veebilehe sirvimist nõustud küpsiste kasutamisega.

Customer service (Open on weekdays from 9 to 17)
SSL Secured
in Estonian
Kodit.io team

Meist

Kodit.io teenuse eesmärk on pakkuda lihtsaimat ja kiireimat võimalust oma kodu müümiseks. Kodit.io teenust pakub Soome ettevõte Homerun Technologies Oy. Meie kinnisvaraandmebaas on automatiseeritud ja põhineb algorütmidel, mis muudab kodude ostu- ja müügiprotsessi märkimisväärselt lihtsamaks.

Meie väärtused

Usaldusväärsus ja läbipaistvus

Vastutuse võtmine

Kasv ja pidev areng

Kus me töötame?

Ostame ja müüme kortereid nendes linnades

Soome

  • Helsinki
  • Vantaa
  • Espoo
  • Kauniainen
  • Tampere
  • Turku

Eesti

  • Tallinn

Hispaania

  • Madrid

Poola

  • Warsaw
Map

Meeskond

Martti Suomela

Martti Suomela

Head of Real Estate

martti@kodit.io+358 50 5210225
Thandia Pomar Zurita

Thandia Pomar Zurita

COO

thandia@kodit.io+358 45 6057720
Yasmin Forbes

Yasmin Forbes

Acquisition Director

yasmin@kodit.io+358 40 1285138
Toni Leskinen

Toni Leskinen

Sales Director

toni@kodit.io+358 40 1285108
Fabian Mårtenson

Fabian Mårtenson

Head of Real Estate Development

fabian@kodit.io+358 40 0246767
Evgenii Girshov

Evgenii Girshov

Chief Architect

eugene@kodit.io
Ville Mäki

Ville Mäki

Head of Product

ville@kodit.io+358 50 4629898
Olivia Moskari

Olivia Moskari

Office Coordinator

olivia@kodit.io+358 45 6505794
Miikka Talja

Miikka Talja

Finance Analyst

miikka@kodit.io+358 40 1523494
Egzon Delija

Egzon Delija

Market Expansion Manager

egzon@kodit.io+358 44 076 7416
Katariina Suvisaari-Kallio

Katariina Suvisaari-Kallio

Sales Manager

katariina@kodit.io+358 40 5088463
Michael Kaspi

Michael Kaspi

Real Estate Specialist

mikki@kodit.io+358 40 0605307
Nea Neuvonen

Nea Neuvonen

Real Estate Specialist

nea@kodit.io+358 40 8228120
Hannamari Raivio

Hannamari Raivio

Real Estate Specialist

hannamari@kodit.io+358 40 0605706
Valtteri Arvonen

Valtteri Arvonen

Real Estate Specialist

valtteri@kodit.io+358 40 0369426
Marek Rosmann

Marek Rosmann

Renovation Project Manager

marek@kodit.io+358 45 1179 172
Abraham Pomar Zurita

Abraham Pomar Zurita

Real Estate Specialist

abraham@kodit.io+34 601 41 79 42
Raúl Estefanía Parreño

Raúl Estefanía Parreño

Remodeling Manager

raul@kodit.io+34 654 86 26 34
Nina Ruohonen

Nina Ruohonen

Real Estate Coordinator

nina@kodit.io+358 40 6277167
Taneli Vähäkangas

Taneli Vähäkangas

Senior Data Plumber

taneli@kodit.io
Larissa Leite

Larissa Leite

Machine Learning Engineer

larissa@kodit.io
Jaume Puigbò

Jaume Puigbò

Data Scientist

jaume@kodit.io
Henri Rujala

Henri Rujala

Real Estate Data Analyst

henri@kodit.io+358 45 3513709
Binh Tran

Binh Tran

Frontend Developer

binh@kodit.io
Patrik Keinonen

Patrik Keinonen

Lead Full Stack Engineer

patrik@kodit.io
Tan Nguyen

Tan Nguyen

Junior Backend Developer

tan@kodit.io

Partnerid