Kodit.io team


tietoa meistä

Kodit.io palvelun tavoite on tarjota markkinoiden helpoin ja nopein tapa myydä asunto. Kodit.io on suomalaisen Homerun Technologies Oy:n tuottama palvelu. Me rakennamme algoritmeihin ja automaatioon pohjautuvaa asuntotietoalustaa ja palveluita, joiden tarkoitus on merkittävällä tavalla helpottaa asuntojen myyntiä ja ostoa.


arvot



Luotettavuus ja
läpinäkyvyys


Omistajuus ja
vastuu


Kasvu ja jatkuva
kehittyminen


tiimi

Martti Suomela

Head of Real Estate
martti@kodit.io
+358 50 5210225

Nico Rotstein, PhD (AI, CS)

CTO
nico@kodit.io
+358 40 6670705

Thandia Pomar Zurita

COO
thandia@kodit.io
+358 45 6057720

Evgenii "Eugene" Girshov

Head of Data Engineering
eugene@kodit.io
+358 40 7104131

Riku Korhonen

Head of Real Estate Development
riku@kodit.io
+358 50 4326991

Toni Leskinen

Real Estate Specialist
toni@kodit.io
+358 40 1285108

Yasmin Forbes

Real Estate Specialist
yasmin@kodit.io
+358 40 1285138

Kristian Aalto

Finance Assistant
kristian@kodit.io
+358 40 0246767

Jori Mykrä

Acquisition Specialist
jori@kodit.io
+358 40 8412475


yhteistyökumppanit