no image


tietoa meistä

Kodit.io palvelun tavoite on tarjota markkinoiden helpoin ja nopein tapa myydä asunto. Kodit.io on suomalaisen Homerun Technologies Oy:n tuottama palvelu. Me rakennamme algoritmeihin ja automaatioon pohjautuvaa asuntotietoalustaa ja palveluita, joiden tarkoitus on merkittävällä tavalla helpottaa asuntojen myyntiä ja ostoa.

no image


arvot



Luotettavuus ja
läpinäkyvyys


Omistajuus ja
vastuu


Kasvu ja jatkuva
kehittyminen


tiimi

Kalle Salmi

CEO
kalle@kodit.io
+358 50 5735229

Martti Suomela

Head of Real Estate
martti@kodit.io
+358 50 5210225

Nico Rotstein, PhD (AI, CS)

CTO
nico@kodit.io
+358 40 6670705

Thandia Pomar Zurita

COO
thandia@kodit.io
+358 45 6057720

Tero Tiainen

CMO
tero@kodit.io
+358 40 5732223

Evgenii "Eugene" Girshov

Head of Data Engineering
eugene@kodit.io
+358 40 7104131

Riku Korhonen

Head of Real Estate Development
riku@kodit.io
+358 50 4326991

Toni Leskinen

Real Estate Specialist
toni@kodit.io
+358 40 1285108

Yasmin Forbes

Real Estate Specialist
yasmin@kodit.io
+358 40 1285138

Saravanan Duraisamy

Front End Developer
saravanan@kodit.io
+358 46 5717924

Kristian Aalto

Finance Assistant
kristian@kodit.io
+358 40 1264453


yhteistyökumppanit