Kodit.io käyttää evästeitä sivuston ja palveluiden kehittämiseen, sivuston liikenteen analysoimiseen ja mainonnan kohdentamiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Evästeet · Tietosuojalauseke

Asiakaspalvelu (Avoinna arkisin klo 9-17)
SSL Suojattu
in Finnish
Kodit.io team

Tietoa meistä

Kodit.io palvelun tavoite on tarjota markkinoiden helpoin ja nopein tapa myydä asunto. Kodit.io on suomalaisen Homerun Technologies Oy:n tuottama palvelu. Me rakennamme algoritmeihin ja automaatioon pohjautuvaa asuntotietoalustaa ja palveluita, joiden tarkoitus on merkittävällä tavalla helpottaa asuntojen myyntiä ja ostoa.

Arvot

Luotettavuus ja <br>läpinäkyvyys

Omistajuus ja <br>vastuu

Kasvu ja jatkuva <br>kehittyminen

Missä toimimme?

Ostamme ja myymme asuntoja näissä kaupungeissa

Suomi

  • Helsinki
  • Vantaa
  • Espoo
  • Kauniainen
  • Tampere
  • Turku

Viro

  • Tallinna

Espanja

  • Madrid
Map

Tiimi

Martti Suomela

Martti Suomela

Head of Real Estate

martti@kodit.io+358 50 5210225
Thandia Pomar Zurita

Thandia Pomar Zurita

COO

thandia@kodit.io+358 45 6057720
Evgenii "Eugene" Girshov

Evgenii "Eugene" Girshov

Chief Architect

eugene@kodit.io
Ville Mäki

Ville Mäki

Head of Product

ville@kodit.io+358 50 4629898
Taneli Vähäkangas

Taneli Vähäkangas

Senior Data Plumber

taneli@kodit.io
Larissa Leite

Larissa Leite

Machine Professor

larissa@kodit.io
Jaume Puigbò,

Jaume Puigbò,

Data Scientist

jaume@kodit.io
Henri Rujala

Henri Rujala

Real Estate Data Trainee

henri@kodit.io+358 45 3513709
Binh Tran

Binh Tran

Frontend Developer

binh@kodit.io
Kristian Aalto

Kristian Aalto

Finance Assistant

kristian@kodit.io
Toni Leskinen

Toni Leskinen

Sales Director

toni@kodit.io+358 40 1285108
Katariina Suvisaari-Kallio

Katariina Suvisaari-Kallio

Sales Manager

katariina@kodit.io+358 40 5088463
Fabian Mårtenson

Fabian Mårtenson

Head of Real Estate Development

fabian@kodit.io+358 40 0246767
Yasmin Forbes

Yasmin Forbes

Acquisition Director

yasmin@kodit.io+358 40 1285138
Michael "Mikki" Kaspi

Michael "Mikki" Kaspi

Real Estate Specialist

mikki@kodit.io+358 40 0605307
Nea Neuvonen

Nea Neuvonen

Real Estate Specialist

nea@kodit.io+358 40 8228120
Hannamari Raivio

Hannamari Raivio

Real Estate Specialist

hannamari@kodit.io+358 40 0605706
Susanna Haapalainen

Susanna Haapalainen

Real Estate Specialist Trainee

susanna@kodit.io+358 40 5423809
Nina Ruohonen

Nina Ruohonen

Real Estate Specialist Trainee

nina@kodit.io+358 40 6277167
Abraham Pomar Zurita

Abraham Pomar Zurita

Real Estate Specialist

abraham@kodit.io+34 601 41 79 42

Yhteistyössä