Asiakaspalvelu (Avoinna arkisin klo 9-17)
SSL Suojattu
in Finnish

Helpompaa asuntokauppaa

Olemme Suomessa vuonna 2017 perustettu teknologiayhtiö, jonka tehtävänä on tehostaa asuntomarkkinoiden toimintaa poistamalla kaikki asunnon vaihtoon liittyvät aikaa ja rahaa vievät vaiheet. Toimimme suurimmissa kaupungeissa Suomessa, Puolassa sekä Espanjassa ja työllistämme yli 60 henkilöä.

Europe's hottest scale-ups 2020

Top Finnish startups to follow in 2020

One of the top AI-companies in Finland

Startup of the Year, Finland 2019

Founder of the Year, Finland 2019

Tiimi

Toni Leskinen

Toni Leskinen

Sales Director, LKV

toni@kodit.io+358401285108
Katariina Suvisaari

Katariina Suvisaari

Sales Manager

katariina@kodit.io+358405088463
Olga Tarino

Olga Tarino

Sales Manager

olga@kodit.io+358503898921
Sari Flamourtzoglou

Sari Flamourtzoglou

Sales Manager

sari@kodit.io+358449871876
Natasha Valtonen

Natasha Valtonen

Real Estate Agent, LKV

natasha@kodit.io+358453544770
Juha-Matti Räsänen

Juha-Matti Räsänen

Real Estate Agent, LKV

juha-matti@kodit.io+358452634240
Evgenii Girshov

Evgenii Girshov

eugene@kodit.io
Patrik Keinonen

Patrik Keinonen

patrik@kodit.io
Tatiana Kostyanok

Tatiana Kostyanok

tatiana@kodit.io
Martyna Paananen

Martyna Paananen

martyna@kodit.io
Jakob Sumelius

Jakob Sumelius

jakob@kodit.io
Johanna Koponen

Johanna Koponen

johanna@kodit.io
Andrew Kolokolnikov

Andrew Kolokolnikov

andrew@kodit.io+358504471522
Krzysztof Jóźwiak

Krzysztof Jóźwiak

Real Estate Broker

krzysztof.jozwiak@kodit.io+48728200096
Mateusz Kozłowski

Mateusz Kozłowski

Real Estate Broker

mateusz.kozlowski@kodit.io+48666187241
Lena Gorzycka

Lena Gorzycka

Real Estate Broker

lena.gorzycka@kodit.io+48602628642
Oleksandr Tkaczenko

Oleksandr Tkaczenko

Real Estate Broker

oleksandr.tkaczenko@kodit.io+48882179452
Jakub Bujalski

Jakub Bujalski

Real Estate Broker

jakub.bujalski@kodit.io+48880787645
Albert Stachowicz

Albert Stachowicz

Real Estate Broker

albert.stachowicz@kodit.io+48880788233
Wioletta Walecka

Wioletta Walecka

Real Estate Broker

wioletta.walecka@kodit.io+48880789150
Agnieszka Białasz

Agnieszka Białasz

Real Estate Broker

agnieszka.bialasz@kodit.io+48880787638
Klaudia Kwandrans

Klaudia Kwandrans

Real Estate Broker

klaudia.kwandrans@kodit.io+48882791232
Katarzyna Trochimska

Katarzyna Trochimska

Real Estate Broker

katarzyna.trochimska@kodit.io+48882790669
Karolina Trochimska

Karolina Trochimska

Real Estate Broker

karolina.trochimska@kodit.io+48880789402
Iurii Danchenko

Iurii Danchenko

Real Estate Broker

iurii.danchenko@kodit.io+48539863426
Kamil Niewczas

Kamil Niewczas

Real Estate Broker

kamil.niewczas@outlook.com+48539863689