Kodit.io käyttää evästeitä sivuston ja palveluiden kehittämiseen, sivuston liikenteen analysoimiseen ja mainonnan kohdentamiseen. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Evästeet · Tietosuojalauseke

Asiakaspalvelu (Avoinna arkisin klo 9-17)
SSL Suojattu
in Finnish
Kodit.io team

Tietoa meistä

Kodit.io palvelun tavoite on tarjota markkinoiden helpoin ja nopein tapa myydä asunto. Kodit.io on suomalaisen Homerun Technologies Oy:n tuottama palvelu. Me rakennamme algoritmeihin ja automaatioon pohjautuvaa asuntotietoalustaa ja palveluita, joiden tarkoitus on merkittävällä tavalla helpottaa asuntojen myyntiä ja ostoa.

Arvot

Luotettavuus ja
läpinäkyvyys

Omistajuus ja
vastuu

Kasvu ja jatkuva
kehittyminen

Missä toimimme?

Ostamme ja myymme asuntoja näissä kaupungeissa

Suomi

  • Helsinki
  • Vantaa
  • Espoo
  • Kauniainen
  • Tampere
  • Turku

Viro

  • Tallinna

Espanja

  • Madrid
Map

Tiimi

Martti Suomela

Martti Suomela

Head of Real Estate

martti@kodit.io+358 50 5210225
Thandia Pomar Zurita

Thandia Pomar Zurita

COO

thandia@kodit.io+358 45 6057720
Evgenii Girshov

Evgenii Girshov

Chief Architect

eugene@kodit.io
Ville Mäki

Ville Mäki

Head of Product

ville@kodit.io+358 50 4629898
Yasmin Forbes

Yasmin Forbes

Acquisition Director

yasmin@kodit.io+358 40 1285138
Toni Leskinen

Toni Leskinen

Sales Director

toni@kodit.io+358 40 1285108
Egzon Delija

Egzon Delija

Market Expansion Manager

egzon@kodit.io+358 44 076 7416
Fabian Mårtenson

Fabian Mårtenson

Head of Real Estate Development

fabian@kodit.io+358 40 0246767
Nina Ruohonen

Nina Ruohonen

Real Estate Coordinator

nina@kodit.io+358 40 6277167
Taneli Vähäkangas

Taneli Vähäkangas

Senior Data Plumber

taneli@kodit.io
Larissa Leite

Larissa Leite

Machine Professor

larissa@kodit.io
Jaume Puigbò,

Jaume Puigbò,

Data Scientist

jaume@kodit.io
Henri Rujala

Henri Rujala

Real Estate Data Trainee

henri@kodit.io+358 45 3513709
Binh Tran

Binh Tran

Frontend Developer

binh@kodit.io
Patrik Keinonen

Patrik Keinonen

Lead Full Stack Engineer

patrik@kodit.io
Tan Nguyen

Tan Nguyen

Junior Backend Developer

tan@kodit.io
Katariina Suvisaari-Kallio

Katariina Suvisaari-Kallio

Sales Manager

katariina@kodit.io+358 40 5088463
Michael Kaspi

Michael Kaspi

Real Estate Specialist

mikki@kodit.io+358 40 0605307
Nea Neuvonen

Nea Neuvonen

Real Estate Specialist

nea@kodit.io+358 40 8228120
Hannamari Raivio

Hannamari Raivio

Real Estate Specialist

hannamari@kodit.io+358 40 0605706
Susanna Haapalainen

Susanna Haapalainen

Real Estate Specialist

susanna@kodit.io+358 40 5423809
Valtteri Arvonen

Valtteri Arvonen

Real Estate Specialist

valtteri@kodit.io+358 40 0369426
Pyry Suomalainen

Pyry Suomalainen

Real Estate Specialist

pyry@kodit.io+358 40 8412475
Marek Rosmann

Marek Rosmann

Real Estate Specialist

marek@kodit.io+358 45 1179 172
Abraham Pomar Zurita

Abraham Pomar Zurita

Real Estate Specialist

abraham@kodit.io+34 601 41 79 42
Miikka Talja

Miikka Talja

Finance Intern

miikka@kodit.io+358 40 1523494
David Mendez

David Mendez

Real Estate Specialist

david@kodit.io+34 635 83 92 23
Raul Estefania Parreño

Raul Estefania Parreño

Remodeling Manager

raul@kodit.io+34 654 86 26 34

Yhteistyössä