Obsługa Klienta (dostępna w dni robocze w godzinach 9:00 - 17:00)
Zabezpieczone certyfikatem SSL
in Polish

Sprzedaż i kupno mieszkania nigdy nie były tak proste

Kodit.io został utworzony w 2017 roku, by zniwelować stres i niepokój towarzyszący sprzedaży i kupnie mieszkania. Naszą misją jest uproszczenie procesu i wsparcie Klienta na każdym jego etapie.

Dzięki naszej technologii, sprzedawcom mieszkań składamy natychmiastowe oferty gotówkowe, a osobom poszukującym nowego lokum odremontowane i gotowe do wprowadzenia się mieszkania.

One of the hottest scale-ups to watch in 2020

Kodit.io zyskał uznanie jako Fiński Startup Roku 2019 w prestiżowym plebiscycie Nordic Startup Awards oraz jako jeden z top rozwijających się startupów roku 2020 w Europie wg Adyen i The Next Web.

Kodit.io team

Jak to działa

Wspieramy zarówno sprzedających jak i kupujących mieszkanie.

Sprzedaj mieszkanie w 24h

Wystarczy kilka kliknięć. Podaj nam podstawowe informacje na temat mieszkania i otrzymaj ofertę już następnego dnia.

Nowe mieszkanie od ręki

Dokładamy wszelkich starań by mieszkania Kodit.io były odremontowane wg najwyższych standardów, byś mógł wprowadzić się do nowego domu od razu po zakupie.

Wymień stare mieszkanie na nowe

Planujesz przeprowadzkę? Sprzedaj nam swoje mieszkanie i wybierz jedno ze świeżo odremontowanych mieszkań Kodit.io. Zamiana mieszkania nigdy nie była tak prosta.

Map

Gdzie nas znajdziesz

Obecnie działamy na terenie Warszawy oraz w największych miastach Finalndii.

Nasz zespół

Nasz zespół to wyjątkowa mieszanka ekspertów ds. nieruchomości, sztucznej inteligencji oraz doskonałej obsługi klienta. Poza siedzibą główną w Helsinkach, pracujemy również w biurze lokalnym w centrum Warszawy.

Martti Suomela

Martti Suomela

Head of Real Estate

martti@kodit.io+358 50 5210225
Thandia Pomar Zurita

Thandia Pomar Zurita

COO

thandia@kodit.io+358 45 6057720
Tomasz Gorzycki

Tomasz Gorzycki

Country Manager, Poland

tomasz@kodit.io+48 798 219 970
Yasmin Forbes

Yasmin Forbes

Acquisition Director

yasmin@kodit.io+358 40 1285138
Toni Leskinen

Toni Leskinen

Sales Director

toni@kodit.io+358 40 1285108
Fabian Mårtenson

Fabian Mårtenson

Head of Real Estate Development

fabian@kodit.io+358 40 0246767
Evgenii Girshov

Evgenii Girshov

Head of Software

eugene@kodit.io
Ville Mäki

Ville Mäki

Head of Product

ville@kodit.io+358 50 4629898
Martyna Paananen

Martyna Paananen

Head of Marketing

martyna@kodit.io+358 44 2420773
Johanna Koponen

Johanna Koponen

Marketing Content Specialist

johanna@kodit.io
Jakob Sumelius

Jakob Sumelius

Visual Designer

jakob@kodit.io
Olivia Moskari

Olivia Moskari

Office Coordinator

olivia@kodit.io+358 45 6505794
Fanny Tabermann

Fanny Tabermann

Finance Director

fanny@kodit.io+358 40 415 3657
Miikka Talja

Miikka Talja

Finance Analyst

miikka@kodit.io+358 40 1523494
Egzon Delija

Egzon Delija

Market Expansion Manager

egzon@kodit.io+358 44 076 7416
Katariina Suvisaari

Katariina Suvisaari

Sales Manager

katariina@kodit.io+358 40 5088463
Hannamari Raivio

Hannamari Raivio

Real Estate Specialist

hannamari@kodit.io+358 40 0605706
Valtteri Arvonen

Valtteri Arvonen

Real Estate Specialist

valtteri@kodit.io+358 40 0369426
Otto Ehrman

Otto Ehrman

Real Estate Specialist

otto@kodit.io+358 40 5423809
Lauri Lyytinen

Lauri Lyytinen

Real Estate Specialist

lauri@kodit.io+358 45 258 9560
Anna-Maria Pekkonen

Anna-Maria Pekkonen

Real Estate Specialist

anna-maria@kodit.io+358 45 266 6984
Agnieszka Oszczyk

Agnieszka Oszczyk

Manager of Acquisitions and Sales

agnieszka@kodit.io+48 790 307 117
Marek Rosmann

Marek Rosmann

Renovation Project Manager

marek@kodit.io+358 45 1179 172
Abraham Pomar Zurita

Abraham Pomar Zurita

Real Estate Specialist

abraham@kodit.io+34 665 14 32 57
Henri Rujala

Henri Rujala

Real Estate Data Analyst

henri@kodit.io+358 45 3513709
Patrik Keinonen

Patrik Keinonen

Lead Full Stack Engineer

patrik@kodit.io
Jack Henschel

Jack Henschel

DevOps Engineer

jack@kodit.io
Kodit.io team
Kodit.io teamKodit.io team
Kodit.io teamKodit.io team
Kodit.io team
Kodit.io teamKodit.io team
Kodit.io team
0

Partnerzy