Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem.Dowiedz się więcej · Polityka Prywatności

Obsługa Klienta (dostępna w dni robocze w godzinach 9:00 - 17:00)
Zabezpieczone certyfikatem SSL
in Polish

Sprzedaż i kupno mieszkania nigdy nie były tak proste

Firma Kodit.io powstała w 2017 roku. Czerpiemy z fińskiej kultury zakorzenionej w prostocie i funkcjonalności. Naszym celem jest zniwelowanie stresu i niepewności jaki wiąże się ze sprzedażą i kupnem mieszkania.

Dzięki naszej technologii, sprzedawcom mieszkań składamy natychmiastowe oferty gotówkowe, a osobom poszukującym nowego lokum odremontowane i gotowe do wprowadzenia się mieszkania.

One of the hottest scale-ups to watch in 2020

Kodit.io zyskał uznanie jako Fiński Startup Roku 2019 w prestiżowym plebiscycie Nordic Startup Awards oraz jako jeden z top rozwijających się startupów roku 2020 w Europie wg Ayden i The Next Web.

Kodit.io team

Jak to działa

Wspieramy zarówno sprzedających jak i kupujących mieszkanie.

Sprzedaj mieszkanie w 24h

Wystarczy kilka kliknięć. Podaj nam podstawowe informacje na temat mieszkania i otrzymaj ofertę już następnego dnia.

Nowe mieszkanie od ręki

Dokładamy wszelkich starań by mieszkania Kodit.io były odremontowane wg najwyższych standardów, byś mógł wprowadzić się do nowego domu od razu po jego zakupie.

Wymień stare mieszkanie na nowe

Planujesz przeprowadzkę? Sprzedaj nam swoje mieszkanie i wybierz jedno ze świeżo odremontowanych mieszkań Kodit.io. Zmiana zamieszkania nigdy nie była tak prosta.

Map

Wiodący iBuyer w Europie

Jesteśmy wiodącym iBuyerem w Europie, obecnym w 3 krajach - Finlandii, Hiszpanii oraz Polsce.

Nasz zespół

Nasz zespół liczy już ponad 40 członków, pochodzących z 12 krajów. Pracujemy w biurach w Warszawie, Madrycie, Barcelonie oraz w naszej siedzibie głównej w Helsinkach.

Martti Suomela

Martti Suomela

Head of Real Estate

martti@kodit.io+358 50 5210225
Thandia Pomar Zurita

Thandia Pomar Zurita

COO

thandia@kodit.io+358 45 6057720
Paloma Blanco-Argibay

Paloma Blanco-Argibay

Country Manager, Spain

paloma@kodit.io+34 635 839 223
Tomasz Gorzycki

Tomasz Gorzycki

Country Manager, Poland

tomasz@kodit.io+48 798 219 970
Yasmin Forbes

Yasmin Forbes

Acquisition Director

yasmin@kodit.io+358 40 1285138
Toni Leskinen

Toni Leskinen

Sales Director

toni@kodit.io+358 40 1285108
Fabian Mårtenson

Fabian Mårtenson

Head of Real Estate Development

fabian@kodit.io+358 40 0246767
Evgenii Girshov

Evgenii Girshov

Head of Software

eugene@kodit.io
Ville Mäki

Ville Mäki

Head of Product

ville@kodit.io+358 50 4629898
Martyna Paananen

Martyna Paananen

Head of Marketing

martyna@kodit.io+358 44 2420773
Jakob Sumelius

Jakob Sumelius

Visual Designer

jakob@kodit.io
Olivia Moskari

Olivia Moskari

Office Coordinator

olivia@kodit.io+358 45 6505794
Fanny Tabermann

Fanny Tabermann

Finance Director

fanny@kodit.io+358 40 415 3657
Miikka Talja

Miikka Talja

Finance Analyst

miikka@kodit.io+358 40 1523494
Egzon Delija

Egzon Delija

Market Expansion Manager

egzon@kodit.io+358 44 076 7416
Katariina Suvisaari

Katariina Suvisaari

Sales Manager

katariina@kodit.io+358 40 5088463
Michael Kaspi

Michael Kaspi

Real Estate Specialist

mikki@kodit.io+358 40 0605307
Hannamari Raivio

Hannamari Raivio

Real Estate Specialist

hannamari@kodit.io+358 40 0605706
Valtteri Arvonen

Valtteri Arvonen

Real Estate Specialist

valtteri@kodit.io+358 40 0369426
Otto Ehrman

Otto Ehrman

Real Estate Specialist

otto@kodit.io+358 40 5423809
Lauri Lyytinen

Lauri Lyytinen

Real Estate Specialist

lauri@kodit.io+358 45 258 9560
Vivika Viikari

Vivika Viikari

Real Estate Specialist

vivika@kodit.io+358 40 567 6783
Agnieszka Oszczyk

Agnieszka Oszczyk

Manager of Acquisitions and Sales

agnieszka@kodit.io+48 790 307 117
Carlos Merodio Yáñez

Carlos Merodio Yáñez

Sales Manager

carlos@kodit.io+34 635 015 353
Alberto Criado

Alberto Criado

Renovation Project Manager

alberto@kodit.io+34 667 654 460
Marek Rosmann

Marek Rosmann

Renovation Project Manager

marek@kodit.io+358 45 1179 172
Abraham Pomar Zurita

Abraham Pomar Zurita

Real Estate Specialist

abraham@kodit.io+34 665 14 32 57
Taneli Vähäkangas

Taneli Vähäkangas

Head of Data

taneli@kodit.io
Larissa Leite

Larissa Leite

Machine Learning Engineer

larissa@kodit.io
Jaume Puigbò

Jaume Puigbò

Data Scientist

jaume@kodit.io
Henri Rujala

Henri Rujala

Real Estate Data Analyst

henri@kodit.io+358 45 3513709
Binh Tran

Binh Tran

Frontend Developer

binh@kodit.io
Patrik Keinonen

Patrik Keinonen

Lead Full Stack Engineer

patrik@kodit.io
Jussi Holm

Jussi Holm

Senior Backend Developer

jussi@kodit.io
Kodit.io team
Kodit.io teamKodit.io team
Kodit.io teamKodit.io team
Kodit.io team
Kodit.io teamKodit.io team
Kodit.io team

Partnerzy